Carat komanda

Māris Naglis

Carat Latvia Vadītājs

Ieva Kravčenko

Integrētu komunikācijas stratēģiju direktore

Jau vairāk nekā 11 gadi Carat, savulaik uzsākot darbu kā mediju plānotājai. Šī, kā arī projektu vadības pieredze, diendienā strādājot ar aģentūras klientiem, noteikti ļauj efektīvāk strādāt pie komunikācijas stratēģijām tagad. Pozitīvā enerģija, kas virmo gaisā, stāstot klientiem, kā mēs varam palīdzēt viņu zīmolu izaugsmei, mani arvien vēl uzlādē.

Loģikas prakse ikdienā un mūzika ir manas lielākās kaislības.

Gatis Rēpelis

Mārketings un pārdošana

Ja atskatās atpakaļ, tad 13+ gadi, pavadīti vienā kompānijā, – tas ir daudz. Ja pieliek klāt pieredzi – mediju plānošana, projektu vadīšana, koordinēšana, jaunu klientu projekti, to ieviešana, iekšējo darba procesu uzlabošana, vadot vienotu Baltijas datu platformas izstrādi, atrodoties Igaunijā, un tagad, esot daļai no mediju departamenta, – tas patiešām ir pat vairāk nekā daudz.

Ja jautāsiet, kā tas ir bijis iespējams, tad atbilde ir meklējama manos kolēģos un vidē, ko tie ir radījuši: tā neļauj apstāties. Protams, milzīgs paldies viņiem par to. Intereses? Nevaru neinteresēties par sportu un arī nepiedalīties gluži nē.

Sanita Paegle

Biroja vadītāja

Esmu kompānijas dvēsele – šo vārdu burtiskajā nozīmē. Biroja vadīšana manā uztverē ir tāda kā atbalsta punkta nodrošināšana ikvienam kolēģim – vienlaicīgi esmu psihologs, sagādnieks, lietvedis un 1188 (inhouse) operators. Cenšos zināt visu un pat ja tas nav iespējams – izzinu iespējamo. Manā aprūpē ir vairāk kā 30 darbinieki. Ik pa laikam iejūtos projektu vadītāja amatā, parušinos digitālā mārketinga sfērā un turu roku uz sociālo mediju pulsa.

Brīvajā laikā nodarbojos ar aktīvās atpūtas festivāla organizēšanu, sērfošanas un kalnu braucienu kūrēšanu, sniedzu veikborda instruktora padomus kā arī veltu laiku ģimenei, sev un savam sunim. Mani raksturo vēlme izzināt lietu kārtību vai kārtību lietās un spēja klusībā jūsmot par visu vizuālo un estētisko – sākot no vakariņu šķīvja noformējuma un beidzot ar arhitektūras pērlēm.

Laura Nāburga-Adrianova

Projektu vadītāja

Carat strādāju kopš 2014.gada sākuma. Cilvēcīgs un profesionāls kolēģu atbalsts ir palīdzējis ātri iejusties un kļūt par daļu no komandas.
Mediju un reklāmas nozarē kopumā darbojos jau vairāk kā 8 gadus, bet, neskatoties uz iekrāto pieredzi, katra diena joprojām ir jauniem izaicinājumiem pildīta.

Brīvo laiku veltu dažādām aktivitātēm un pasākumiem kopā ar ģimeni un draugiem. Esmu kino mīlis, patīk ceļot.

Rita Breice

Projektu vadītāja

Gunta Krilkova

Projektu vadītāja

Pēteris Asbahs

Digitālo projektu vadītājs

Vitauts Krūmiņš

Mediju speciālists

Mana 10 gadu pieredze mediju kampaņu plānošanā un analīzē, ļauj nodrošināt operatīvu un kvalitatīvu kampaņu realizāciju.

Brīvajā laikā dodu priekšroku riteņbraukšanai, skriešanai un rokmūzikai.

Anna Inne Smilga

Mediju speciāliste

Carat komandā strādāt ir ļoti aizraujoši- kolēģi ir profesionāli un radoši, tas dod iedvesmu strādāt pašai vēl aktīvāk.
Darbs mediju nozarē ir interesants un strauji mainīgs- tas prasa spēju ātri reaģēt uz dažādām situācijām. Jūtu, ka tas dos lielisku profesionālu pieredzi.

Brīvo laiku pavadu ar savu ģimeni un draugiem. Ļoti patīk dejot, snovot, aktīvi atpūsties. Ikdienas neatņemama sastāvdaļa man ir laba mūzika.

Inga Gargažina

Mediju speciāliste

Kristīne Gaidukova

Mediju speciāliste

Sarmīte Lavrentjeva

Mediju speciāliste

Mediju un reklāmas nozarē esmu kopš 2008.gada. Man ir liels prieks, ka pavērās iespēja pievienoties draudzīgajam, radošajam un profesionālajam Carat kolektīvam. Mana līdz šim uzkrātā darba pieredze dod pienesumu kopējam uzņēmuma darbam un mērķu sasniegšanai, tomēr arvien esmu priecīga iemācīties ko jaunu un pasmelties no kolēģu zināšanām.
Brīvais laiks tiek pavadīts uz velosipēda mežā, apvienojot aktīvo atpūtu un dabas baudīšanu, jo tādējādi viskvalitatīvāk var atpūtināt prātu un atgūt iekšējo enerģiju. Protams, arī grāmatu lasīšana un ceļošana ir pieskaitāma pie manām mīļākajām nodarbēm. Un visbeidzot - hobijs un mans ikdienas sporta veids ir šautriņmešana.

Armands Evertovskis

Datu aizsardzības speciālists

Juris Kalnišs

Dizaina departamenta vadītājs

Grafiskā dizaina jomā darbojos jau vairāk kā 10 gadus. Šo laiku esmu pavadījis vairākos uzņēmumos, kuros esmu strādājis gan klienta, gan izpildītāja pusē, kas man ir palīdzējis labāk saprast klientu vēlmes un ambīcijas.

Augsti novērtēju iespēju strādāt dinamiskā darba vidē un ar dažādiem klientiem. Vienmēr esmu uzskatījis, ka tieši komandas darbā ir spēks, tāpēc esmu priecīgs būt daļa no Carat lieliskās komandas.

Brīvajā laikā ar lielu azartu metos mūzikā - ģitāras, sintezatori un viss, kas saistīts ar mūzikas radīšanu un spēlēšanu, ir mana stihija. Esmu kaislīgs itāļu motorolleru Vespa fans un viens no vespaspiets.lv kluba autoriem.

Lauma Krasta

Digitālā dizainere

Nu jau vairāk kā trīs gadus pavadu cīnoties ar Illustratoru un citām Adobes programmām mēģinot radīt skaistus dizainus. Līdz šim gan pārsvarā strādāju ar drukas dizainiem, bet tagad esmu apņēmusies dziļāk apgūt digitālās sfēras nianses.

Vienmēr esmu vēlējusies strādāt aģentūrā, jo man patīk daudzveidība, dažādi klienti ar savām prasībām un standartiem attīsta radošumu un šāda sadarbība ved pie jaunām idejām un risinājumiem dizainā.

Brīvajā laikā man ļoti patīk braukt ar riteni, doties piedzīvojumos, lasīt grāmatas un skatīties labas filmas!

Matīss Miezis

Online display speciālists

Savu karjeru reklāmas nozarē sāku pirms 7 gadiem ar reklāmas baneru izgatavošanu. Pēc tam darbojos online medijā vadot reklāmas kampaņas, analizējot to sniegumu un meklējot jaunas iespējas.

Šobrīd kopā ar Carat komandu, izmantoju iepriekš iegūtu pieredzi nozarē, lai palīdzētu īstajai idejai nonākt īstajā vietā un īstajā laikā digitālajā pasaulē.

Brīvajā laikā es labprāt nodarbojos ar sportu vai arī pastaigājos svaigā gaisā, līdzi ņemot savu kameru. Lietainās dienās vakarus īsinu ar kādu grāmatu vai populārzinātnisku televīzijas šovu.

Kaspars Vīgulis

Mediju/Tirgus pētījumu analītiķis

Carat strādāju kopš 2012. gada decembra. Pirms tam vairākus gadus esmu strādājis sociālo un tirgus pētījumu aģentūrā, akadēmiskās izpētes institūtā, kā arī vairākos atsevišķos izpētes projektos Latvijas Universitātē un citur. Līdzšinējā pieredze pētījumu procesa organizēšanā un datu analīzē ir bijusi vairāk akadēmiska un teorētiska, taču Carat ietvaros esmu apguvis un turpinu pilnveidot prasmes pielietot pētījumu datus pragmatiskāku ikdienas uzdevumu veikšanai.

Brīvajā laikā nodarbojos ar skriešanu un velobraukšanu, piedalos piedzīvojumu sacensībās. Interesē pludmales volejbols, kino u.c.

Karina Koļesņikova

Patērētāju izpētes speciāliste

Esmu Carat komandā kopš 2012. gada. Man ir vairāk kā 15 gadu pieredze mārketinga pētījumu jomā. Strādājot Carat, atklāju sev vairākas jaunas lietas par komunikācijas un mediju pētījumu specifiku.

Brīvajā laikā lasu grāmatas, piedalos pilsētas kvestos. Kurš gan var iedomāties, ka bērnībā sapņoju kļūt par kriminālisti un izmeklēt noziegumus...

Alīna Sviridova

Baltijas finanšu kontroliere

Carat strādāju kopš 2007. gada. Esmu guvusi iespēju iepazīties ar mediju pasauli, strādāt nopietnu profesionāļu komandā, kur katrs vienlaicīgi ir unikāla, neatkārtojama personība. Ne vienmēr darbs ir viegls, bet noteikti interesants un aizraujošs, dažreiz izaicinošs. Nenovērtējama pieredze starptautiskajā reportingā un komunikācijā, spēja skatīties uz visu plašāk un kreatīvāk. Brīvā laika intereses – slēpošana, velobraukšana, pasaules izzināšana, jauka laika pavadīšana, ko visu apvieno galvenā interese – ceļošana. Ceru, ka mana ģeogrāfija šajā jomā kādreiz būs tikpat plaša kā Carat tīklam.

Vita Eisaka Jefimova

Galvenā grāmatvede

Jekaterina Paulauska

grāmatvede
© Copyright - Carat Latvia